Panc Media.

Bosse

Kontorshund

Voff!hello@pancmedia.se

Daniel Hallén

VD & Partner

070 – 391 64 31daniel@pancmedia.se

Parvin Sharifi

Försäljningschef

070 – 778 50 24parvin@pancmedia.se

Emma Winterhagen

Account Manager

073 – 447 40 97emma@pancmedia.se

Felicia Östman

Mammaledig – Key Account Manager

070 – 050 17 70felicia@pancmedia.se

Emil Bohman

Partner & Produktionschef

070 – 387 00 71emil@pancproductions.se

Christian Nordenborg

Partner

073 – 526 95 70christian@pancmedia.se

Alexander Warg Pärleros

Partner

alexander@framgangspodden.se
@pancmedia

Denna webbplats använder sig av kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett så bra sätt som möjligt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om kakor under Privacy & Policy.